Hovory xobě

12. září 2007 v 1:50 | Inzulínka |  Votre création
Ach jo, chtěla bych umět psát. Napsat nějakou povídku, nebo báseň, nebo cokoliv, co by mělo trochu úroveň. Ale já vůbec nevim jak na to. Potřebovala bych nějakej kurz tvůrčího psaní (nesmějte se, to bylo v Dawsovově světě), ale k čemu by mi to bylo, když asi nemam talent? Bůůů ;-(( Kde se dá koupit nějaký nadání? Za kolik? Ba ne, to by mi neprodali, dyk mi eště nebylo osumnáct :) Když sme před tejdnem psali ve škole sloh, došlo mi jaká sem nula. Napsala sem úplně tuctovou průměrnou obyčejnou nezáživnou nezajímavou sterilní trapnou charakteristiku. NUDA! Ale pořád mam v hlavě nějakej pocit, že umět psát, to se přece dá naučit. Že stačí když hodně chci. Ne, blbost, nic sinenamlouvej Šári, lhát sama sobě je ta nejvěčí ubohost. Jenže mě už nestačí jen to pasivní čtení, chci taky něco stvořit a pochlubit se tim. Aha, a sme u toho. Nechceš ty se jen trochu předvíst? Nebaví tě bejt jedna z davu, chceš taky něčim vynikat. Chceš aby tě někdo obdivoval, nebo aspoň pochválil, viď? Chceš si pozvednout sebevědomí!!! Jó, možná je to pravda!!! Jak mam do prčic poznat kdo má pravdu? Co je pravda? Néééééé! Jen žádný filosofování. Jen klid. Určitě existuje něco, v čem sem dobrá. Opravdu? Tak mi dej nějakej příklad v čem seš dobrá! Fakt nevim. Asi nic. Ono je taky otázka, co to znamená bejt dobrá. Třeba ve škole mi docela de angličtina, ale ve skutečnosti v ní dobrá nejsem, to jenom ve společnosti těch tuponěk to vypadá, že jí umim. Ha, mám to!!! Sem dobrá v píchání injekcí. Kdo ze třídy umí píchat injekce levou rukou? Kdo by byl schopnej píchat do sebe několikrát denně? Ohó, takže slečna se dělá důležitou tim, že má cukrovku, no to se povedlo, ha ha ha :-D Začínam mít čim dál tim větší pocit, že tyhle bláboly nikam nevedou. Možná se jim za pár let zasměju, ale jinak sou na hovno. Všecko je relativní, a to neřikam jako frázi, ale jako skutečnost, s kterou nic nenadělam. Např : Sem dobrá, že si jako jediná ze třídy (krom Adély) dělam vlastní zápisky z chirurgie. Ale na druhou stranu, je mi to na nic, dyť mam čtyřku na výzo.
Atd atd.
To sem se do toho zas jednou zamotala :o)))
Fňuk, prostě sem jedna z davu, absolutně normální holka. Jé, já sem pitomá, proč si vůbec stěžuju? Dyť je to normální, bejt normální :-)
Tááák, teď pěkně vypneš počítač, vlezeš si do postele a budeš si číst a smíříš se s tim. Co jinýho bys taky mohla dělat? Chceš snad zpívat, malovat, bejt modelkou nebo vysokoškolačkou? Vzpamatuj se!
Jo, seru nato. Vymačknu beďara na čele a du spát.
Možná by sis měla najít kluka, aspoň bys měla úplně jiný starosti. Začínáš bejt zahleděná do sebe… NENE! Jen mam takovou náladu, nejsem taková, opravdu. Zejtra to zas bude pryč. Jen zakecáváš to, že nemáš kluka. Žádnej tě nechce! Sere tě to viď? Di už do prdele, žádnýho kluka neptřebuju. Znáš tu bajku o kyselejch hroznech? Co tim chceš jako říct? Ty víš dobře co tim chci říct. Víš prd. Jasně že by bylo fajn mít kluka, ale stejně tak může bejt fajn bejt bez něj. Teda pokud to nebude trvat moc dlouho… A lesba náhodou nejseš??? Neee, ale jestli to bude nutný, jako že nebudou žádný kluci, taxe jí třeba můžu stát. Někdy mam chuť to mámě udělat, zkazit jí pověst, donutit jí se nad tim zamyslet… Nebo jí vnutit pocit, že za to může ona ;-)) Začínáš klesat na její úroveň. To měla bejt psina! To doufam. Dam si na tebe bacha. Budu tě hlídat na každym kroku. Hmmm to je od tebe moc hezký, myslim že to ale zvládnu sama. Kecy! Bojíš se samoty. Nezvládáš jí. Jo, asi máš pravdu, ale to je přece normální. Kdo by chtěl bejt na světě sám? A sme zase u toho - jsi táááák normální… PLESK! Ta sedla :)) Srazila ji k zemi a ona se tam teď svíjí a sprostě na mě kříčí. Neměla bych jí jít pomoct? Třeba sem to s tou fackou přehnala… Ale ne, aspoň budu moct v klidu usnout, nikdo mě nebude otravovat. Do zejtra se z toho vzpamatuje a zas ji budu cítit v zádech. Ono je to vlastně dobře, aspoň se pak sama se sebou nikdy nenudim :o)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laura Eleonora Laura Eleonora | Web | 12. září 2007 v 1:58 | Reagovat

A ty že neumíš psát? takhle originálně pojatou úvahu jsemještě nečetla, a to myslím smrtelně vážně!

2 Daydie Daydie | Web | 12. září 2007 v 2:03 | Reagovat

Já umím psát ;-)

3 dafné dafné | 12. září 2007 v 9:26 | Reagovat

Tohle mi teď totálně připomělo Bratry Karamazovy, jak Ivan zešílí a rozpráví s ďáblem. A miluju tu repliku "nefilozofuj osle". V tvém případě se akorát nemůžu zorientovat kdo je Ivan a kdo ďábel:-))) A to že si připadáš jako holka z davu je přece fajn, akorát je potřeba vědět, do kterého davu patříš...

4 Lailah Lailah | Web | 30. května 2008 v 18:03 | Reagovat

och tak známé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama