Listopad 2008

ČokoVoko na iBoys party Mezipatra

24. listopadu 2008 v 0:25 | Jehanne |  ČokoVoko
ČokoVoko
1.11.2008 Fléda, Brno

Dívčí hip-hopové duo Áda a Zuzka opět nezklamaly. Zahajovací iBoys party letošního ročníku Gay & Lesbického filmového festivalu Mezipatra byla v plném proudu, když raperky konečně vystoupily na pódium. Jejich tygrované kostýmy a podprsenky přes tričko již nikoho nepřekvapily. Co však překvapilo více, byl objem alkoholu, který si na posilnění přinesly s sebou. Žádné velké zdržování s přivítáním a už zvukař Michal pouštěl první podklad. Koncert odstartoval svižný kousek s názvem Mám ráda, kde se holky střídají ve vyjmenovávání věcí, bez kterých by nemohly žít. Například Zuzka má ráda babičku a Startek krabičku, kdežto Áda upřednostňuje feromony a starý céda vod Madonny. Malá pauza na oddych a napití se vysoce alkoholického drinku a šou pokračovala dál s písněmi Buď můj kouč, Jaro, Vladova zpověď a Nemám ráda. Po celou dobu koncertu zněly sálem nadšené výkřiky fanoušků a především neustávající smích. Poté všem Zuzka sdělila, že by si měli koupit jejich CD Best Of, protože je levné a ony si budou moci koupit další drink. Následovala skladba Etapy v životě ženy s komentářem: "A teď bude naše nová písnička, která je rok stará." Potom holky představily další oblíbené hity, včetně Mámy, Co se ti honí hlavou a Čundrácké. Za své vtipné texty a působivé taneční kreace si duo vysloužilo obrovský potlesk, kterým si posluchači dívky přivolaly zpět. Přídavkem nemohlo být nic jiného, než populární Eva P., po které se holky definitivně rozloučily. Nadšené publikum se rozeběhlo po hudebním klubu navazovat známosti a pít až do rána.

My holky co spolu chodíme... zleva: Marika, Klárka, já, Ewe, Máša a Markét

Achmed the Dead Terrorist

16. listopadu 2008 v 14:06 | Jehanne
Znáte Jeffa Dunhama? Jestli ne, měli byste to kurwex rychle napravit. Tenhle týpek je americkej komik a především skvělej břichomluvec. Narodil se ve stejným roce jako moje maminka :-) To je znamení... :D
Asi nejoblíbenější loutkou se stal Achmed - mrtvý terorista. Zde je video s českými titulky:


No není prostě úúúúúžasnej?
Dalšími loutkami jsou: Walter, Melvin, Bubba J, Achmed, Sweet Daddy D, José a populární Peanut.
To jen kdyby jste si je chtěli najít na youtube ;-)


Post Coitum

15. listopadu 2008 v 19:36 | Jehanne |  Filmy

Minulý týden byl převážně ve znamení českých filmů. Takže jsem shlédla podle mě vynikající filmy: Requiem pro panenku, Bolero a Venkovského učitele. Poprvé jsem viděla Bobule...dost strašný film, sice tam hraje Terez, ale to je asi tak všecko :/ A třikrát sem viděla "mrazivou citykomedii" Post Coitum. Prvně sama, páč už je tomu několik let, co jsem jej shlédla, poté s Markét a nakonec s Marikou. A proč to píšu? Evidentně zvítězila scéna s Jaromírem Noskem, kdy se učí se svojí kamarádkou být hrubý, aby uspokojil svoji partnerku Mahulenu Bočanovou:
"Ty kurvo! Ty kurvo! Ty kurvo! Ty krávo! Ty krávo!"
"Cos to řekl? Kráva mi nikdo říkat nebude!"
"Co? Takže kurva Ti nevadí, ale kráva jo?"
"Kurva je rajcovní, kráva je blbá!"

a scéna hned ze začátku filmu, s Jaromírem a Mahulenou, když jí vleze na záchod:
"Copak tady dělá naše kočička?"
"Naše kočička nám tady sere!"

:-)))

Prostě nice.