Květen 2011

Support Hudba by Čokovoko 2011

9. května 2011 v 15:48 | Jehanne |  ČokoVoko

Ano, je to tady! Holky vytvořily nové album, které vyšlo na apríla, ale žádný apríl to nebyl a tento počin měl koncert s křestem hned 12.dubna na Flédě. Na této akci jsem nemohla chybět, lístky koupeny v předprodeji se slevou asi 20kč než na místě. Aspoň bylo na pívo. Jako poděkování Týně za její trpělivost při snoubičingu nesl se jí rumator v litrovém provedení. Přes všecky komplikace s velmi "příjemnou" slečnou u vstupu a problémem v podobě flašky schované v batohu, jsme se konečně dostaly dovnitř. Zabraly jsme útulné místo a vyprávěly a vyprávěly, dokud nedohráli tragédi a na pódium vystoupaly bohyně :-)
Holkám to šlo od pusy, všecko v cajku, dokonce ani nezapomněly text, což mě fakt překvapilo. Potom došlo k samotnému křtu, boxer měl za úkol podržet nové album Hudba a karatista jej měl rozkopnout... Hochům se moc nedařilo, nakonec to vzdali a cédéčko prostě rozdupali na zemi. Zuzce i Ádi ukápla slzička. Nám taky. Smíchy. Áda se nám omluvila, že jsme se museli zúčastnit této trapné situace a dál koncertovaly.
Texty jsou super, ale podklady... no není to to, co bejvalo, co známe z Best Offka.
Každopádně CD jsem koupila, musím děfčata podpořit, po koncertě jsme si je šly se Schaares nechat podepsat s věnováním. Jo a také máme poklicu z auta od Zuzky, taky s věnováním, kterou žena chytla a porvala se o ni s ostatními chytajícími :-) Až budeme mít baráček s garáží a moto dílnou, bude tam mít místo na zdi. Peace.

Písně z alba najdete na YouTube, bohužel už i na ulož.to a nebo official zde: http://snd.sc/gYg5KD